Polecany post

Kontrola treści w internecie - czy to możliwe i proste zadanie dla rodzica?

Kontrola treści w internecie - czy to możliwe i proste zadanie dla rodzica? Jedną z największych obaw przy wpuszczaniu dziecka w internet dl...

O mnie

Jestem wielodzietną mamą, która ogarnia 4 dzieci, a jednocześnie uwielbia korzystać z aplikacji, śledzi technologiczne nowinki. 
Wiem, że wychowuję pokolenie, które nie zna czasów bez internetu i pogodziłam się z tym. Wchodzę w to bez lęku. 
Chcę moje dzieci z ciekawością i uważnością wprowadzać we współczesny świat — tam gdzie jest marketing, algorytm, niebezpieczeństwa w sieci i dostęp do wszystkich zasobów informacyjnych, o jakich można sobie zamarzyć (i tych, których możesz się przestraszyć).
Robię co w mojej mocy — czytam, zastanawiam się, próbuję ocenić...
Uczę się jak dbać o cyfrowy dobrostan — swój - żeby dawać dobry przykład, oraz moich dzieci — żeby obserwować czy zmierzamy w dobrym kierunku, gdzie panuje spokój i harmonia.
Jestem ciekawa — tego co jeszcze się pojawi "na rynku" współczesnych rozwiązań i tego, jaka przyszłość czeka na potomstwo... jak będą pracować, funkcjonować, czy to, co wypracowaliśmy teraz na temat dobrych nawyków i skupienia przyda im się w przyszłości... Digital parentingiem zajmuję się w praktyce od około 2013 roku, a od pandemii wkroczyłam ze swoją działalnością do sieci.

Czuję się Cyfrową Mamą, bo póki co idzie nieźle, a moje działania wspiera i ocenia mój mąż-informatyk.

Z wykształcenia jestem biologiem z uprawnieniami nauczycielskimi, ale obecnie — na urlopie wychowawczym — pełnię funkcję mamy na pełny etat. Jeśli chcesz poznać moje podejście i rozwiązania — zapraszam Cię do lektury bloga i do śledzenia mnie na Instagramie.

Zostać Cyfrowym Rodzicem, Cyfrową Mamą - to nie jest łatwa droga, dlatego warto szukać towarzystwa.
Chętnie przyjmuję towarzyszy do tej podróży ;)
Dołącz do mnie na Instagramie - tam mniej najwięcej w stories, Facebooku lub zapisz się na newsletter, gdzie co dwa tygodnie dzielę się inspiracjami, narzędziami i informuję o swoich treściach.

kobieta w okularach, uśmiechająca się, Cyfrowa mama

Wystąpienia i artykuły gościnne:

Edukacja

uczestniczę w branżowych konferencjach i kursach, staram się być na bieżąco śledząc zagranicznych ekspertów i publikacje:
Jestem w trakcie kolejnych ;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo Ci dziękuję za wypowiedź :)